Compose Message
Subject:

Text:

                   Cancel
Kraftek Studio
Address.:
Sofia , Sofia
1752
България
Website:
kraftekstudio.com
Other Links

  Category
  Start date
Immediately
Job description

Крафтекстудио ЕООД е специализирано в архитектурната визуализация. Студиото произвежда различни маркетинг продукти в полза на архитектурни и интериорни студиа, така и на маркетинг агенции и строителни предприемачи. От статични изображения до анимация, 360 градусови разходки и интерактивни такива, до мобилни приложения за добавена реалност. Офисът ни се намира в Дианабад, на спокойно и удобно място до Метро станция ГМ Димитров. Предлагаме комфортна среда и условия за надграждане в опитен и приятелски колектив.

Работим по проекти, както за България, така и за страни като Германия, Белгия, Англия, Канада, Австралия.

Изискваме:

- екипно отношение

- умение за спазване на срокове

- хигиена на работното място

Ние предлагаме адаптивно обучение. Разполагаме с отлична техника и собствена рендер ферма, огромна библиотека от модели и текстури и вътрешно-фирмено обучение по воденето на проекти и др.

- трудов договор

- фиксирано работно време

- бонусна система

- професионална среда и поле за израстване

Required skills

Имаме и изисквания към перфектния кандидат.

- Да умее умело да борави в пространството на 3DsMax

- Свободно да борави с Vray

- Да познава основните етапи на развитие на всеки един проект

- Да има страст към професията и желание за надграждане

- Познания по Photoshop

- Владеене на английски език

- Екипно отношение към задачите

- Архитектурен или друг строителен опит

Additional information

За предимство се считат:

- страст към фотографията

- страст към интериорния дизайн

- страст към архитектурата

- Matpainting или VFX

Job Type
Full Time
Job Offer Is Active 345 views
2002 - 2011 3DBG Network - All Rights Reserved!