Compose Message
Subject:

Text:

                   Cancel
Kraftek Studio

3D Архитектурен визуализатор

  Category
Architecture,
  Start date
Immediately
Job description

Крафтекстудио търси нови колеги. Обявата е само за хора с изразена страст към архитектурното визуализиране.

Изисквания:
-познания и опит с визуализиращи програми като 3DS Studio Max,Vray,Photoshop Sketchup и др.
-базов архитектурен опит

Отговорности и задължения:
-изграждане на 3D сгради и интериори от различен мащаб
-водене на коресподенция с клиенти
-корекции по проектите и пост-продукция с Photoshop
-екипно отношение към проектите

Фирмата предлага:
-вътрешно фирмено обучение - запознаване с етапите на проектите, както и с вътрешнофирмената структура и библиотеки
-надграждане познания по програмите с които работим: 3DsMax, Vray, Photoshop
-отлични условия за работа
-модерен и комфортен офис с отлична локация
-трудов договор.

Документи за кандидатстване:
-Портфолио
-Актуална снимка

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност

Required skills

3DsMax Vray Photoshop

Job Type
Full Time
Job Offer Is Active 459 views