All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Ръждясване на зибръшна пушка
PostPosted: Sat Apr 15, 2017 12:06 am 
потребител

Показвах на щерката по интернет как се прави във фотошопа, па ме осени крилатата идея да направя Filter Forge филтър по темата...

Image

Profile E-mail  

Post subject: Re: Ръждясване на зибръшна пушка
PostPosted: Tue Apr 18, 2017 9:13 am 
потребител

Не е лошо но прекалено равномерна седи текстурата на ръждата. Трябва да има и големи петна и малки дефекти.

Виждам че си я направил да се задържа по ръбчетата но на пръв поглед не си личи че разпознава повърхностите и е малко като с box uvw

Profile  

Post subject: Re: Ръждясване на зибръшна пушка
PostPosted: Tue Apr 18, 2017 6:58 pm 
потребител

Просто проба... после направих и вариации. Въпросът беше става ли или не става, аз първо пробвах ръбчета, после добавих и случайни елементи, и спрях - очевидно се получава. Тука са останали доста случайни елементи, затова така... Пък и не всяко ръбче се изтърква и ръждясва... затова си има фотошопи изатова се казва артист, да твори с пот на челото маски, не да си драпа везните хм... Бе добър е филтър форджа, ма що така се ебават с ценитеи ъпдейтите - да им го тури човек и да не им го вади... Сега версия 6 на промоция за 72 долара, дето съм купил втора за начало за 250, и после два ъпгрейда по стотина... чифутите немат срама

Ааа.. сега зацепвам що си пратил пушка референтна хахаха... Бае, аз съм бивш военен и кат курсант кат стреляхме, лъскахме оръжието дока ни се отели вола - знам и кое ръждясва и как... то повече улуци сме облагородявали, не калашници ма тва ще ви го спестя, както и боядисването на купчини стар сняг със вар, и бране на капещи листа...

Просто и показах принципа какъв е на тоя способ... С малко труд мое да спести много труд. И така...

НЗДРВ

Profile E-mail  

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours