All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 18 posts ] 
Author Message
 Post subject: Re: За 3dbg
PostPosted: Wed Mar 29, 2017 7:22 am 
потребител.

Аз също ви поздравявам за добрия тон и адекватното управление!

Единствено бих искал, ако има начин да не четем личните чатове на 2-ма 3-ма потребители. Постове съдържащи 50% излишни размишления какво са изпили и случайни истории с нищо не допринасят за темата.
В темата "Колко е средната за България заплата?" не е логично да намираме информация за цветовото предаване на мониторите и предимството на 2 или 1 монитора.
Ако за някой това е запълване на време и развлечение, четенето на темата се превръща в загуба на време за всички останали хора, когато написаното не е по темата.

Profile  

PostPosted: Mon Apr 03, 2017 4:43 pm 
модератор

^ Принципно съм съгласен, но не искам (а мога) да редактирам всеки пост на всеки потребител.
Изместването на темата е често срещано явление в БГ-форуми, но рядко съм го виждал в англоезични, примерно, и това едва ли е само от модерация. Може да е от култура и възпитание, да кажем. Както и да е - това съм склонен да го оставя на съвестта на потребителя. Все пак - интернета е медийна среда, в която всеки всеки има право на мнение. И както във всяка среда, било физическа, било цифрова, човек трябва да си носи последствията за мненията. Нещо повече - в тази среда мненията ти остават доста дълго време и по тях те преценяват околните. Някои от тях може да ти станат работодатели или колеги, което е достатъчно основание да мислиш преди да пишеш, а след като напишеш, да си го прочетеш пак преди да го публикуваш. Това е твоят онлайн образ пред тоя свят, пък какъв ще е той - всеки сам си го прави !

15 години GameDev - 15 години цирк !

http://www.youtube.com/user/demiurg3D/videos

Profile  

PostPosted: Sat Apr 15, 2017 12:10 am 
потребител.

Съгласен съм с всичко написано!
Не е редно и наложително да се трият или редактират мненията.
Благодаря за знанията и помощта, които сте ми дали през тези 12 години от както съм регистриран. Направил съм всичко възможно да помагам, когато мога на съфорумниците. За съжаление в последно време радостта от нотификациите за нови мнения в темите рязко се изпари.
Пожелавам на целия екип (не знам дали другите модератори, които помня все още влизат) успех и отново им благодаря!

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 18 posts ] 

All times are UTC + 2 hours