All times are UTC + 2 hours

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ] 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Tue Jun 14, 2005 11:06 am 
потребител.

And0-ekca wrote:
Ми ок тогава, аз няма да участвам в конкурса, след като има такива като теб дето да убиват пилето преди да е станало на кокошка. Надявам се да направиш нещо велико и да спечелиш конкурса, даже да направиш 2 неща и да спечелиш всичко. УСПЕХ !!! :x :x :x :x :x :x :x

П.С. Не ми се иска да го казвам, но .... както и да е то ще си остане за мен. Не искам да обиждам никой, но ти се заяждаш много грубо и без причина и не само в тази тема !!! Заяждаше се преди и с *Боби дето прави коли ама той както сте забелязали вече не влиза много-много заради такива като ТЕБ. Може да си много добър, но това не значи че трябва да се подиграваш на другите !!! :x :x

ЕДИТ: Не те познавам и не мога да кажа, но определено държанието не приляга на един модератор !

Исках да кажа по-нагоре Боби а не Митака sorry.

ai stiga s tiq divotii de,deistvai- go,go,go

Profile E-mail  

Post subject:
PostPosted: Sat Jun 18, 2005 6:28 am 
потребител.

@And0-ekca

споко човек...послушай demiurg право говори...
а иначе прекалено наситнена ти е фактурата на ореха мисля..иначе добре върви...
хайде действай:))
успех!

Profile E-mail  

Post subject:
PostPosted: Wed Jun 22, 2005 3:15 pm 
потребител

Второто орехче е много хубаво. Ти единствен си направил естествен фон. Заради теб изгледах всички работи много внимателно и не един път. Естествено, че има много добри модели, но всички се прецакват с някакви космически плотове и фон. Ореха стои най-добре върху дърво и ти единствен си го направил :idea: Мисля, че по-добре би било дъските да са светли като кехлибар, а не такова зеленясало и отпред избълвало между дъските нещо черно :x Все пак орехчето е за ядене и би било добре върху нещо по-чисто да бъде сервирано. Може да опиташ, но ако нямаш време и така си е добре. То не е съществено, но при теб единствено картинката има и настроение- все едно някой си е изтървал орех. Браво :P
Споделям огорчението ти от заядливи мнения. Те развалят климата на хубавия форум. Може да има яка критика, но да бъде конструктивна. Може да има и много хумор, понякога помага повече от критиката.
А на тебе хич да не ти пука. Отърви се от крайните оценки и работи :lol: яко. УСПЕХ!

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jun 22, 2005 4:05 pm 
потребител.

Quote:
Споделям огорчението ти от заядливи мнения. Те развалят климата на хубавия форум. Може да има яка критика, но да бъде конструктивна. Може да има и много хумор, понякога помага повече от критиката.
А на тебе хич да не ти пука. Отърви се от крайните оценки и работи яко. УСПЕХ!
....
Ti dobre si go kazal ama ot kritika do gavra granicata e mnogo tunka .. a nqkoi hora v tozi forum ne mogat da q namirat ... :evil: .... i humora e hubavo neshto stiga da ne e za tvoq smetka ...
I shte e hubavo vsi4ki da ne zabravqt ot kude e trugnal i da ima uvajenie kum truda na drugiq..

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jun 22, 2005 4:17 pm 
администратор

CAT wrote:
.... Ти единствен си направил естествен фон. Заради теб изгледах всички работи много внимателно и не един път. Естествено, че има много добри модели, но всички се прецакват с някакви космически плотове и фон. Ореха стои най-добре върху дърво и ти единствен си го направил :idea:

Айде да прочетеш заданието, преди да почнеш да даваш оценки....

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jun 22, 2005 4:19 pm 
потребител.

:) хубаво е че си помагате , моя коментар (че и не само този) беше свързан с няколко коментара на самия андрей , и както се казва беше неучтив (с цел) но определено не заядлив :)
след това хубаво си поговорихме по icq-то няколко часа и се надявам този епизод да е в миналото.

Profile E-mail  

Post subject:
PostPosted: Wed Jun 22, 2005 5:17 pm 
модератор

//магаре ти къде се губиш, никъв те няма последно време :wink:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jun 22, 2005 8:58 pm 
потребител.

Quote:
oбкръжаващата среда (environment) e едноцветен фон със стойност на цвета по RGB: 188,197,168;

oorka tova li imash predvid

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Jun 22, 2005 9:04 pm 
потребител.

NURBOS wrote:
//магаре ти къде се губиш, никъв те няма последно време :wink:

offtopic с извинение :))

нбу е виновно за всичко... ще си постна випа на домашното нататъка :))

Profile E-mail  

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 24 posts ] 

All times are UTC + 2 hours